листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Мислење од Овластен ревизор за зделки со заинтересирани страни 


Мислење од Овластен ревизор за зделки со заинтересирани страни.pdf

Објавено на: 20.11.2023 14:11:53
Документ БР.: DOC_13285-222/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери