листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чувствителни информации - Макстил АД 


Известување за МБ промена на сопственоста_20.11.2023.pdf

Објавено на: 20.11.2023 15:01:30
Документ БР.: DOC_10191-755/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации