листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за изменување на Одлуката за назначување на овластен ревизор за 2023 г.


Одлука за изменување на Одлуката за назначување на овластен ревизор за 2023 г. 02-457-4.pdf

Објавено на: 07.12.2023 14:10:09
Документ БР.: DOC_12283-138/2023
Урнек: Други одлуки од собрание