листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чувствителни информации -Макстил АД


Известување за МБ промена во сопственоста_ 07.12.2023.pdf

Објавено на: 07.12.2023 15:40:26
Документ БР.: DOC_10191-766/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации