Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


Predlog-Odluka za verifikacija na odluka od Odbor na direktori.docx

Објавено на: 28.12.2023 08:47:30
Документ БР.: DOC_13285-230/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери