Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


Odluka za izmenuvanje na Odlukata za utvr. na otkupni ceni po klasi i kg.tutun za r.2023.pdf

Објавено на: 28.12.2023 09:06:27
Документ БР.: DOC_13285-231/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери