листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавем повик со ревидиран дневен ред


Јавен повик со ревидиран дневен ред за Вонредна седница на Собрание на акционери 16.01.2024г..doc

Објавено на: 05.01.2024 14:10:40
Документ БР.: DOC_10109-0/2024
Урнек: Јавен повик за собрание