листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Соопштение до Берза за исплата камата и донесена одлука за откуп на Прва емисија на перпетуални обврзници


Соопштение до Берза за исплата камата и донесена одлука за откуп на Прва емисија на перпетуални обврзници.docx

Објавено на: 16.01.2024 14:30:36
Документ БР.: DOC_10191-28/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации