листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на НЛБ Банка закажано за 21.02.2024 година (среда) со почеток во 12.00 часот, во просториите на НЛБ Банка АД Скопје, на ул. „Водњанска“ бр.1, Скопје. 


Javen povik za sobranie na akcioneri .pdf

Објавено на: 18.01.2024 14:10:03
Документ БР.: DOC_10109-1/2024
Урнек: Јавен повик за собрание