Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01. - 31.12.2023 година

 


Единство - берза 31.12.2023.xls

Објавено на: 24.01.2024 09:17:28
Документ БР.: DOC_26445-0/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.