листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЛБ Банка АД Скопје ги објавува (неревидираните) неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2023 година.


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје 31.12.2023.xls

Објавено на: 26.01.2024 15:54:57
Документ БР.: DOC_26445-1/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.