листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-31.12.2023 година.


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.12.2023.pdf

Објавено на: 26.01.2024 15:55:04
Документ БР.: DOC_10191-57/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации