Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп одржано на 27.01.2024г.


ODLUKI~1.PDF
ODLUKA~3.PDF
ODLUKA~1.PDF

Објавено на: 29.01.2024 08:35:22
Документ БР.: DOC_12283-3/2024
Урнек: Други одлуки од собрание