Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје го објавува Коментарот за остварените финансиски резултати за периодот 1.1. - 31.12.2023 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1 - 31.12.2023 година.xls

Објавено на: 30.01.2024 14:11:23
Документ БР.: DOC_26445-3/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.