листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Комерцијална банка АД Скопје го објавува неревидираниот (неконсолидиран) финансиски извештај за периодот 01.01. – 31.12 2023 година.

 


Банки - 12 месечно известување - Посебни.xls

Објавено на: 30.01.2024 15:00:23
Документ БР.: DOC_26445-4/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.