листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните консолидирани финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.12.2023 година:

 


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Стопанска банка АД Скопје - 31.12.2023.xls

Објавено на: 31.01.2024 15:12:41
Документ БР.: DOC_26445-7/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.