Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Стопанска банка АД Скопје објавува Јавен повик за учество на 52-та седница на Собранието на акционери:

 


Јавен повик за Собрание на акционери_28.03.2024.pdf

Објавено на: 27.02.2024 08:41:01
Документ БР.: DOC_10109-6/2024
Урнек: Јавен повик за собрание