Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 2023 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - MODA_31_12_2023_природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 27.02.2024 14:03:50
Документ БР.: DOC_26445-18/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.