Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените финансиски резултати  на Универзална Инвестициона Банка АД Скопје за период Јануари –Декември 2023


 

 


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-31.12.2023.docx

Објавено на: 28.02.2024 14:12:20
Документ БР.: DOC_10191-149/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации