Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

огласно глава 6 од Правилата за котација објавуваме

Образложение кон неревидирани финансиски извештаи за МАКОТЕКС АД Скопје за период од 01.01 до 31.12.2023

 


Obrazlozenie MAKOTEKS 01.01-31.12.2023.doc

Објавено на: 29.02.2024 14:06:53
Документ БР.: DOC_10191-159/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации