Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 2023 година


Стокопромет неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2023.xls

Објавено на: 29.02.2024 14:07:53
Документ БР.: DOC_26445-32/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.