Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01 - 31.12.2023 за друштвото Либерти АД Скопје


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 29.02.2024 14:08:53
Документ БР.: DOC_26445-33/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.