Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Прилепска пиварница АД Прилеп  објавува Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.2023 до 31.12.2023 година


Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2023 - 31.12.2023.xlsx

Објавено на: 29.02.2024 14:11:53
Документ БР.: DOC_26445-35/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.