Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 2023 година


31.12.2023 berza.xlsx

Објавено на: 29.02.2024 14:15:54
Документ БР.: DOC_26445-39/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.