Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација , го објавуваме следниот финансиски извештај :


Неревидир. ФИ 01.01-31.12. 2023.xls

Објавено на: 29.02.2024 14:31:12
Документ БР.: DOC_26445-46/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.