Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-31.12.2023 година.


ЦКБ АД Скопје -неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 31.12.2023.xls

Објавено на: 29.02.2024 15:02:49
Документ БР.: DOC_26445-49/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.