Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 НЕРЕВИДИРАНИ  КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01. - 31.12.2023


Makosped berza 31.12.2023 kon.xls

Објавено на: 29.02.2024 15:53:38
Документ БР.: DOC_26445-51/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.