Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                                     Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново

                                                     - Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2023 година.


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (8).xls

Објавено на: 01.03.2024 14:06:42
Документ БР.: DOC_26445-59/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.