Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

povik za sobranie


povik za sobranie za 01.04.2024.pdf

Објавено на: 01.03.2024 14:09:42
Документ БР.: DOC_10109-10/2024
Урнек: Јавен повик за собрание