Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluki i dividenden kalendar


predlog ODLUKI za 01.04.2024.pdf
dividenden kalendar 2024.pdf

Објавено на: 01.03.2024 14:09:42
Документ БР.: DOC_13285-14/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери