Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ  ЗА ВЕТЕКС АД 01.01.2023-31.12.2023


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 01.03.2024 14:12:42
Документ БР.: DOC_26445-64/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.