Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ НА РЕЗУЛТАТИТЕ ОД РАБОТЕЊЕТО НА ВЕТЕКС АД 01.01.2023-31.12.2023


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2023 do 31.12.2023.docx

Објавено на: 01.03.2024 14:12:42
Документ БР.: DOC_10191-197/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации