Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Факом АД Скопје за 2023 година


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2023 год..xlsx

Објавено на: 01.03.2024 14:42:50
Документ БР.: DOC_26445-73/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.