Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за период од 01.01.2023-31.12.2023


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (4).xls

Објавено на: 11.03.2024 14:05:05
Документ БР.: DOC_26445-90/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.