Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од работењето на Пекабеско АД за периодот 01.01-31.12.2023 година.


12 Месечни известувања- Пекабеско АД - 2023.xlsx

Објавено на: 12.03.2024 14:09:29
Документ БР.: DOC_26445-94/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.