Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Тетекс АД за 2023 година


Konecni revidirani FI Teteks 2023.pdf
Konecni revidirani konsolidirani FI Teteks 2023.pdf

Објавено на: 14.03.2024 08:25:05
Документ БР.: DOC_12304-0/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи