Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Тетекс АД објавува Образложение за остварените резултати од консолидираните неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01. до 31. 12. 2024


Obrazlozenie za ostvarenite rezultati od nerevidiranite konsolidirani izvestai za period od 01 01 do 31 12 2023.docx

Објавено на: 18.03.2024 14:12:02
Документ БР.: DOC_10191-248/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации