Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Корегирани неревидирани финансиски извештаи за 2023 година.


31.12.2023 berza.xlsx

Објавено на: 22.03.2024 14:06:14
Документ БР.: DOC_26445-104/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.