Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12/2023 за група Европа


01.01-31.12-2023konsolidirani.xls

Објавено на: 27.03.2024 09:05:59
Документ БР.: DOC_26445-109/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.