Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

 

Одлука за употреба и распоредување на нераспределената добивка до 31.12.2023 година.

 


6. Одлука за употреба и распоредување на нераспределената добивка до 31.12.2023.PDF

Објавено на: 27.03.2024 15:00:01
Документ БР.: DOC_12287-0/2024
Урнек: Распределба на добивка