Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

- Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2023 година

- Посебни ревидирани финансиски извештаи за 2023 година

 


Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2023 година.pdf
Посебни ревидирани финансиски извештаи за 2023 година.pdf

Објавено на: 27.03.2024 15:00:01
Документ БР.: DOC_12304-1/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи