Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

 

Прашалник за ККУ

 


Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување.xls

Објавено на: 27.03.2024 15:00:01
Документ БР.: DOC_26956-0/2024
Урнек: Прашалници за ККУ