Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.2023-31.12.2023 ЗА ВЕТЕКС АД


12 Месечни известувања- konsolidiran.xlsx

Објавено на: 29.03.2024 14:05:10
Документ БР.: DOC_26445-116/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.