листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Банката за 2023 година.


Ревидирани Финансиски извештаи по НБРСМ за 2023 година.pdf

Објавено на: 29.03.2024 15:00:11
Документ БР.: DOC_12304-2/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи