Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od sobranie na akcioneri 01.04.2024


odluki od sobranie na akcioneri 01.04.pdf

Објавено на: 01.04.2024 14:07:03
Документ БР.: DOC_12283-11/2024
Урнек: Други одлуки од собрание