листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следните ценовно чувствителни информации:


Одлука за измена на Одлуката за зголемување на акционерски капитал.pdf
Одлука за измена на Одлуката за измени и дополнувања на Статутот на ТТК Банка.pdf

Објавено на: 01.04.2024 14:35:03
Документ БР.: DOC_10191-298/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации