листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следново

Менаџерско обраќање на Управниот одбор на ТТК Банка АД Скопје за 2023 година:


Обраќање на Управниот Одбор на ТТК Банка АД Скопје по повод Годишниот извештај на ТТК Банка АД Скопје за 2023 година.pdf

Објавено на: 02.04.2024 15:08:08
Документ БР.: DOC_26958-1/2024
Урнек: Менаџерско обраќање