Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА XXX  ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ЈАВЕН ПОВИК.pdf

Објавено на: 08.04.2024 14:05:45
Документ БР.: DOC_10109-24/2024
Урнек: Јавен повик за собрание