Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

GODISEN IZVESTAJ ZA RABOTENJETO NA OD 2023


известај23od.pdf

Објавено на: 09.04.2024 08:37:39
Документ БР.: DOC_13285-41/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери