Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Соопштение за исплата на полугодишна камата на имателите на перпетуални обврзници од третата емисија

 


Соопштение за исплата на камата на иматели на трета емисија на перпетуални обврзници.docx

Објавено на: 17.04.2024 14:30:41
Документ БР.: DOC_10191-324/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации